Strzyżenie psów Poznań - shih tzu, yorków i innych ras

Usługi groomerskie

Wśród wielu właścicieli, pies jest traktowany, jak członek rodziny, dlatego też starają się oni dbać o to, by wszystkie jego potrzeby zostały zaspokojone. W przeszłości zdarzało się, że kwestie te były bagatelizowane, jednak współcześnie, coraz więcej osób biorących czworonoga pod swój dach jest znacznie bardziej świadoma obowiązków oraz potrzeb, jakimi cechują się te zwierzęta. Zadbany pies to szczęśliwy pies, dlatego też wszystkie osoby poszukujące usług związanych ze strzyżeniem shih tzu w Poznaniu lub też strzyżeniem yorków w Poznaniu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajmujemy się profesjonalnym strzyżeniem shih tzu w Poznaniu

Little Heroes Salon Groomerski zaprasza wszystkie psy rasy shih tzu do skorzystania z usług profesjonalnego strzyżenia w Poznaniu. Zwierzęta są naszą pasją, do każdego podchodzimy indywidualnie i z ogromną sympatią. Zrobimy wszystko, aby Państwa Pupil czuł się w naszych rękach jak najlepiej. Jesteśmy profesjonalnym salonem groomerskim, a nasi styliści posiadają kilkuletnie doświadczenie w strzyżeniu i pielęgnacji zwierząt.

Strzyżenie shih tzu i yorków – Poznań. Co warto o nas wiedzieć?

Nasz poznański salon podczas strzyżenia yorków, shih tzu oraz innych ras, nie stosuje żadnych środków farmakologicznych! W swojej pracy dokładamy wszelkich starań aby każdy milusiński czuł się u nas jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuwał stres. Posiadamy kompetentną wiedzę w zakresie behawioryzmu zwierząt, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób podchodzić do psów, niezależnie od ich charakteru oraz temperamentu. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których nasz salon fryzjerski dla psów cieszy się tak dużą popularnością.

Strzyżenie yorka – Poznań. Najwyższa jakość usług

Możemy Państwu zagwarantować najwyższy poziom wykonywanych przez nas usług. Korzystamy wyłączanie z profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków. Mogą Państwo pozostawić u nas swojego Pupila na czas wykonywania zabiegu lub spędzić czas w naszej poczekalni przy filiżance pysznej kawy. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się ostrzyc swojego yorka właśnie w naszym salonie znajdującym się w Poznaniu!

Korzystna oferta strzyżenia yorka w Poznaniu

Czy dobry groomer w Poznaniu może być jednocześnie niedrogi? Nasz salon od lat udowadnia, że wysoka jakość świadczonych usług może być jednocześnie połączona z atrakcyjnymi cenami. Nic więc dziwnego, że poszukując usług związanych z profesjonalnym strzyżeniem yorka, tak wiele osób decyduje się korzystać z naszej oferty. Jeżeli więc poszukują Państwo tego typu usług, to nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadających niezbędną wiedzę, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Możemy zagwarantować Państwu korzystne ceny i przyjacielską obsługę. Zapraszamy do kontaktu!

Salon Groomerski

Umów swojego Pupila na wizytę:
+48 575 566 333 | sklep@littleheroes.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasz salon znajduje się w okolicach parku Arena przy ul. Ułańskiej 21/U3 (widoczny z ulicy Grunwaldzkiej).
Zapraszamy do zapoznania się z mapką, która na pewno ułatwi dotarcie do celu.
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań.