Psi fryzjer Poznań - cennik

Cena dobierana jest indywidualnie ze względu na rozmiar Pieska, długość włosa oraz aktualny stopień wystrzyżenia.

Strzyżenie i pielęgnacja

  • Buldog Francuski, Mops 50 - 70 PLN
  • Małe Psy < 10kg 90 - 130 PLN
  • Średnie Psy 10 - 20kg 110 - 150 PLN
  • Duże Psy> 20kg 130 - 200 PLN

Trymowanie, Strzyżenie i pielęgnacja

  • Małe Psy < 10kg 130 - 170 PLN
  • Średnie Psy 10 - 20kg 150 - 180 PLN
  • Duże Psy> 20kg 200 - 250 PLN

Cena usług groomerskich

Groomer to inaczej psi fryzjer, którego usługi z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i nic dziwnego, ponieważ posiadają one szereg zalet. Choć w przeszłości zawód ten przez wiele osób nie był traktowany poważnie, to współcześnie część właścicieli czworonogów nie wyobraża sobie, by choć raz na jakiś czas nie skorzystać z usług tego typu salonów. Dlatego też wszystkie osoby poszukujące profesjonalnych groomerów w Poznaniu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Usługi w korzystnych cenach

Little Heroes Salon Groomerski zaprasza wszystkie czworonogi do skorzystania ze swoich usług strzyżenia psów w Poznaniu. Zwierzęta są naszą pasją, do każdego podchodzimy indywidualnie i z ogromną sympatią, gwarantując jednocześnie korzystny cennik. Zrobimy wszystko, aby Państwa Pupil czuł się w naszych rękach jak najlepiej. Jesteśmy profesjonalnym salonem groomerskim, a nasi styliści posiadają duże doświadczenie w strzyżeniu i pielęgnacji zwierząt. Gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług. Korzystamy wyłączanie z profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków. Mogą Państwo pozostawić u nas swojego Pupila na czas wykonywania zabiegu lub spędzić czas w naszej poczekalni przy filiżance pysznej kawy.

Psi fryzjer Poznań – cennik

Wszyscy specjaliści oferujący usługi z zakresu strzyżenia psów w Poznaniu posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu psiego fryzjerstwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć naszym Klientom z usługi na najwyższym poziomie przy jednocześnie niewysokim cenniku. Cieszy nas zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, dlatego też nieustannie staramy się podnosić swoje kompetencje, ponieważ zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.

Umów swojego Pupila na wizytę:
+48 575 566 333 | sklep@littleheroes.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Strzyżenie psów Poznań – cennik. Zapraszamy do kontaktu!

Usługi naszego psiego fryzjera w Poznaniu z pewnością doceni każda osoba, która chociaż raz próbowała samodzielnie w domowym zaciszu wykąpać swojego psa lub też przystrzyc jego sierść. Jest to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie w przypadku m.in. aktywnej zabawy w ogrodzie podczas deszczu, czy też przed nadchodzącym latem. Nasz salon dla psów w krótkim czasie pozbędzie się zbędnej i martwej sierści sprawiając, że upały będą łatwiejsze do zniesienia, a wszystko to w oparciu o atrakcyjny cennik.

Zadbany pies to szczęśliwy pies, dlatego też wszystkie osoby poszukujące usług związanych ze strzyżeniem psów w Poznaniu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy Państwu zagwarantować niewysoki cennik wszystkich usług oraz indywidualne podejście do każdego Pupila. Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Nasz salon znajduje się w okolicach parku Arena przy ul. Ułańskiej 21/U3 (widoczny z ulicy Grunwaldzkiej).
Zapraszamy do zapoznania się z mapką, która na pewno ułatwi dotarcie do celu.
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań.